2419/737
Pol Bury: Uden titel, ca. 1950. Betegnet Bury; sign. på bagsiden Dotremont. Bladstørrelse 30,5 x 24.
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.500 DKK -
2419/715
Ejler Bille: Fire kompositioner. Alle sign. Ejler Bille 88, 83/250. Litografi i farver. Lysmål 26 x 19. (4)
Vurdering :
3.000–4.000 DKK Hammerslag:
1.900 DKK -
2419/681
Christian Dotremont: “De pluie en pluie noire mais de plus en plus orangeuse”. Sign. Dotremont 1977, 30/100. Litografi. Bladstørrelse 76×56.
Vurdering :
4.000–6.000 DKK Hammerslag:
5.000 DKK