2421/687
Albert Feraud (f. Paris 1921)
Uden titel. Sign. A. Feraud. Metal. H. 62. B. 52.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig slitage, herunder overflade ridser.
Vurdering
4 bud
1157220 | ||
1157204 | ||
1157220 | ||
1081351 |