Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Komposition. Sign. Carl-Henning Pedersen 1978 med utydelig nummerering. Ed. 150. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56. Uindrammet.
God stand.
9 bud
1157566 (Autobud) | ||
327204 | ||
1157566 (Autobud) | ||
327204 | ||
1157566 | ||
327204 | ||
984025 | ||
327204 | ||
1035199 |