2421/​666

Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)

Komposition. Sign. Carl-Henning Pedersen 1978 med utydelig nummerering. Ed. 150. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×56. Uindrammet.

Dette emne er belagt med kunstnerafgift.

God stand.

I Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

9 bud

Tidspunkt Byder Bud
1157566 (Autobud) 1.400 DKK
327204 1.350 DKK
1157566 (Autobud) 1.300 DKK
327204 1.250 DKK
1157566 1.200 DKK
327204 1.150 DKK
984025 1.100 DKK
327204 1.050 DKK
1035199 1.000 DKK

Levering i USA fra 980 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK