2421/​910

Kay Bojesen (f. København 1886, d. Gentofte 1958)

Gravhund af teak med bevægeligt hoved og ben. Udført og stemplet hos Kay Bojesen, Denmark. H. 15. L. 31,5.

Almindelig brugs- og alderspatina, herunder ridser, mærker og skjolder.

Fra i Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

20 bud

Tidspunkt Byder Bud
1091619 4.400 DKK
834725 4.200 DKK
983408 (Autobud) 4.000 DKK
834725 3.800 DKK
983408 3.600 DKK
1100635 (Autobud) 3.400 DKK
983408 3.400 DKK
1100635 3.200 DKK
983408 (Autobud) 3.000 DKK
1100635 3.000 DKK
983408 (Autobud) 2.900 DKK
1100635 2.800 DKK
983408 2.700 DKK
1100635 2.600 DKK
983408 (Autobud) 2.500 DKK
1100635 2.400 DKK
983408 (Autobud) 2.300 DKK
1100635 2.200 DKK
983408 2.100 DKK
1100635 2.000 DKK

Levering i USA fra 820 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK