2419/​113

Lille svensk bord af bemalet træ, front med skuffe. Gustaviansk stil, 19. årh. H. 74. B. 64. D. 43.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

2 bud

Tidspunkt Byder Bud
135719 3.200 DKK
859022 3.000 DKK