2419/113
Lille svensk bord af bemalet træ, front med skuffe. Gustaviansk stil, 19. årh. H. 74. B. 64. D. 43.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
2 bud
135719 | ||
859022 |