2421/844
Zacharias Heinesen (f. Tórshavn 1936)
Landskab, Færøerne. Sign. Zacharias Heinesen, 94. Litografi i farver. Bladstørrelse 55×73. Uindrammet.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Aarhus
Vurdering
2 bud
926250 | ||
1125484 |