2421/586
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. København 1924)
“Venus Kalipygos”, 1909. Sign. Kai Nielsen. Bronze. 22×13×10.
Almindelig patina.
Vurdering
13 bud
68785 (Autobud) | ||
920941 | ||
68785 | ||
274905 (Autobud) | ||
68785 | ||
274905 | ||
920941 (Autobud) | ||
274905 | ||
920941 (Autobud) | ||
274905 | ||
920941 | ||
608786 | ||
812818 |