2420/854
Pâte de verre vase af gulligt glas. Udskåret og bemalet med motiver af valmuer. Sign. Daum Nancy med lorrainekorset. H. 12,8. Diam. 5,5.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
905124 (Autobud) | ||
270450 | ||
905124 (Autobud) | ||
70594 | ||
905124 (Autobud) | ||
70594 | ||
905124 | ||
70594 | ||
905124 | ||
70594 | ||
905124 (Autobud) | ||
270450 | ||
905124 | ||
270450 | ||
70594 | ||
844471 |