2421/676
Georges Braque (f. Argenteuil 1882, d. Paris 1963)
Opstilling. Tryksign. G. B. Litografi i farver. Lysmål 64×46.
Papiret er gulnet en smule. Nålehuller i hjørner. Monteret i passepartout. Undersøgt i ramme.
Vurdering
1 bud
945364 |