2420/874
Bárdur Jakupsson (f. Tórshavn)
Færøske landskaber. Begge sign. Bárdur Jakupsson hhv. 11/80, 91 og 66/90. To litografier i farver. Bladstørrelse 76×55 og 55×76. Uindrammede. (2)
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
1125484 | ||
1122180 | ||
1125484 |