2421/851
Ole Schjører-Hansen (f. Brønderslev 1940, København,1985-)
Uden titel. Usign. Skulptur af sortmalet metal. H. 34.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Nogle ridser og mærker. Enkelte afskalninger.
Vurdering
Hammerslag
3 bud