2421/902
Henning Koppel (f. København 1918, d. sst. 1981)
Skål af tin. Stemplet monogram, 024. Udført og mærket hos Georg Jensen. H. 8. Diam. 26.
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker.
Aarhus
Vurdering
1 bud
841117 |