2421/​1102

Jadering af 18 kt. guld prydet med udskåret jade flanekret af grøn og sort emalje. Front mål: 2,5×5 mm. Str. 52.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Afslag på onyks.

I Lyngby

Smykker ▸ Ringe

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

Levering i USA fra 250 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK