2420/724
Palle Nielsen (f. København 1920, d. 2000)
Opus 502 fra “Serie Uden Navn”. Sign. PN 70. Linoleumssnit på Japanpapir. Lysmål 24×34.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Original stand. Uindammet i passepartout.
Vurdering
Hammerslag
21 bud
960879 | ||
837916 | ||
960879 (Autobud) | ||
837916 | ||
960879 (Autobud) | ||
837916 | ||
960879 (Autobud) | ||
837916 | ||
960879 (Autobud) | ||
837916 | ||
960879 (Autobud) | ||
837916 | ||
960879 (Autobud) | ||
837916 | ||
960879 (Autobud) | ||
1024278 | ||
960879 (Autobud) | ||
1024278 | ||
960879 | ||
1096901 | ||
923268 |