2420/868
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
Komposition med figurer. Usign. Litografi. Bladstørrelse 25×17.
Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt