2420/​868

Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)

Komposition med figurer. Usign. Litografi. Bladstørrelse 25×17.

Undersøgt i ramme. Papiret er let gulnet.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

Ikke solgt