2420/861
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Fugle og liggende kvinde. Sign. Corneille 85, 223/250. Litografi i farver. Lysmål 59×71.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Original stand. Undersøgt i ramme.
Vurdering
Hammerslag
23 bud
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
907698 | ||
1026469 (Autobud) | ||
576 | ||
1026469 (Autobud) | ||
576 | ||
1026469 | ||
1099108 | ||
576 | ||
1026469 |