2421/611
Torbjørn Olsen (f. Thorshavn 1956)
Udsigt mod Nolsoy, Færøerne. Sign. Torbjørn 08, 16/62. Litografi i farver. Bladstørrelse 56×74. Uindrammet.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Aarhus
Vurdering
1 bud
926250 |