2420/1256
Et par diamant- og safirørestikker af 18 kt. guld og hvidguld hver prydet med talrige facetslebne safirer og brillantslebne diamanter. L. 2 cm. Vægt ca. 9 g. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mangler en sten.
Vurdering
Hammerslag
7 bud
1007879 | ||
864771 | ||
815779 | ||
864771 (Autobud) | ||
1113937 | ||
864771 | ||
968786 |