2421/1196
Halskæde af sterlingsølv prydet med vedhæng af forgyldt sterlingsølv. Vedhæng B. 5 cm. L. 9,6 cm. L. ca. 70 cm.
Original æske medfølger.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
7 bud
809367 | ||
900725 (Autobud) | ||
809367 | ||
900725 | ||
809367 (Autobud) | ||
900725 | ||
809367 |