Vi understøtter ikke længere Unknown Browser 0. Vi anbefaler, at du installerer den nyeste version af Chrome, Firefox, Microsoft Edge eller Safari.
Ubekendt kunstner, 20. årh.: Portrætbuste af hardwood. Sign. A. Mkandawire, DSM, TZ. 20./21. årh. H. 51.
Vurdering : 3.000–4.000 DKK
Hammerslag: 1.500 DKK