2420/1254
Et par diamant- og peridotørestikker af 14 kt. hvidguld hver prydet med facetslebet peridot omkranset af talrige brillantslebne diamanter. Vægt ca. 4 g. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Mangler låse.
Vurdering
Hammerslag
1 bud
314972 |