2421/​716

Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)

“Aarstiderne”. Sign. Heerup, 916/999. Litografi i farver. Lysmål 49×137.

Litteratur: Moestrup nr. 276.

Dette emne er belagt med kunstnerafgift.

Undersøgt i ramme. Original stand.

I Lyngby
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

11 bud

Tidspunkt Byder Bud
940300 2.900 DKK
928510 2.800 DKK
1063324 2.700 DKK
1008599 2.600 DKK
1063324 2.500 DKK
1082982 2.400 DKK
1075350 2.300 DKK
1082982 (Autobud) 2.200 DKK
1075350 2.200 DKK
1082982 2.100 DKK
951180 2.000 DKK