2421/716
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
“Aarstiderne”. Sign. Heerup, 916/999. Litografi i farver. Lysmål 49×137.
Litteratur: Moestrup nr. 276.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
11 bud
940300 | ||
928510 | ||
1063324 | ||
1008599 | ||
1063324 | ||
1082982 | ||
1075350 | ||
1082982 (Autobud) | ||
1075350 | ||
1082982 | ||
951180 |