2420/624
Et par lysestager af patineret metal med løse lysmanchetter og overflade med præget reliefdekor. Stemplet Antika 605 P. H. 14,7. Lystyllers indv. diam. 2,4. (2)
Slitage i dele af patinering. Nogle overfladeridser.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
867081 | ||
1153652 (Autobud) | ||
867081 | ||
1153652 (Autobud) | ||
867081 | ||
1153652 | ||
867081 | ||
1153652 (Autobud) | ||
867081 | ||
1153652 (Autobud) | ||
867081 | ||
1153652 | ||
867081 | ||
178112 |