2421/505Lyngby
Michael Kvium: "Fools No. 3", 2003. Sign. Kvium 03, 7/100. Litografi i farver. Bladstørrelse 40 x 38.
Vurdering :
20.000 DKK Næste bud:
2421/563Aarhus
Michael Kvium: "Nature View", 2005. Sign. Kvium 05, 5/30. Akvatinteradering i farver. Bladstørrelse 24 x 45.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud:
2421/698Lyngby
Kirstine Roepstorff: To kompositoner. Begge sign. KRoff, 29/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 35 x 29. Uindrammet. (2)
Vurdering :
2.000–3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/699Lyngby
Trine Boesen: "True Affection I". Sign. Trine Boesen, 36/230. Litografi i farver. Bladstørrelse 38 x 29. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2421/701Lyngby
Martin Erik Andersen: Jerndæksler. Usign. Unikatryk. Lysmål 56×86.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud:
2421/755Aarhus
Jesper Christiansen: Uden titel. Sign. Jesper Christiansen 2003, 50/325. Litografi i farver. Lysmål 63,5 x 47.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/795Aarhus
Rainer Fetting: "Selbst als Rembrandt I". Sign., 59/120. Litografi i farver. Bladstørrelse 56 x 38.
Vurdering :
3.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2421/938Aarhus
Martin Bigum: "Boy in the water", 2019. Sign. Martin Bigum, E.A. Litografi i farver. Bladstørrelse 50 x 35. Uindrammet.
Vurdering :
2.000 DKK Næste bud: Dit bud: